Ytmatik Blog

 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Takipçilerimizden gelen istek üzerine Youtube izlenme sayısının nasıl arttığını bu yazımızda anlatacağız. Youtube izlenme sayısı neye göre artıyor? Arttırma yolları var mı? Hile yapılabilir mi? Youtube görüntülenme sayısı arttırma gibi soruların cevabını bu yazımızda vereceğiz.

Youtube günümüzde birçok kişi için ciddi bir gelir kapısı haline gelmiş durumda. İşini iyi yapan insanlar Youtube'da ciddi anlamda para kazanıyor. Bununla birlikte insanlar Youtube izlenme sayılarının nasıl arttığını merak ediyorlar. Yani şimdi birisi devamlı olarak bir video sayfasını yenileyerek bu izlenme sayılarını arttırabilir mi? Ya da Youtube'un sayacını hile yardımıyla kandırmanın yolu var mı? İsterseniz şimdi bu tarz soruları cevaplamaya başlayalım. Öncelikle şunu bilmekte fayda var; Hiçbir zaman Youtube'un video izlenme sayılarını hesapladığı algoritması şeffaf olmadı. Yani daha anlaşılabilir söylemek gerekirse, Youtube bu tarz bilgileri detaylı olarak paylaşmadı, paylaşmaz. Ancak burada bu konuyla ilgili bildiğimiz birkaç önemli şey var. 1- Youtube bir izlenme sayısını kişi videoyu 30 saniyenin üzerinde izlediğinde sayar. 2- Videonuz 300 görüntülemede dondurulur ve algoritma bu görüntülemelerin gerçek olup olmadığını denetler.

Daha Fazlası
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Youtube Takibe Takip

Her şeyin kolay yolunun bulunmaya çalışıldığı gibi, Youtube abone artırmanın da kolay yolu bulundu. Youtube'un bir hobi veya bir ek gelir olmaktan çıkmasıyla beraber hakkında çok fazla şey yazılıp çizildi. Onlarca strateji geliştirildi, binlerce blog açıldı ve on binlerce içerik üretildi. Nasıl popüler olunacağından tutun da popüler olma isteğinin sebebine, Türk izleyicinin genel beğenilerine kadar bu konuda yığınla içerik bulunmakta. İnsanlar önce bir kitle elde etmek yerine bu işi karşılıklı takip haline getirdiler. Sonrasında ise para ile beğeni, abone, yorum ve izlenim satan girişimciler ortaya çıktı ve bu girişimciler azımsanamayacak miktarda rağvet görü. Takibe takip nedir ? Takibe takip aslında Twitter, Facebook ve İnstagram gibi mecralarda türemiştir. Bunun Youtube'daki ismine Youtube aboneye abone diyebiliz. Aynı çıkara sahip kullanıcılar Youtube izlenme sayısı artırmak için birbirlerine abone oluyorlar. Böylece iki tarafın da kanalının abone hanesine bir yenisi ekleniyor. Bu da Youtube abone kasmanın ilkel halini oluşturuyor. Bu yolla hiç para harcamadan abone sayınızı artırabiliyorsunuz fakat aboneleriniz genellikle videolarınıza ilgi göstermiyorlar. Bu yolun bir diğer eksisi ise aylar boyunca her gün bilgisayar başında kullanıcılardan kendinize abone olmalarını istemeniz oluyor. Farklı Yollar Var Mı ? Youtube İzleniminizi artırmak için para karşılığı bu işi yapan sitelere başvurabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edersiniz ve zamanınızı kanalınız için daha kaliteli içerikler üretmeye harcayabilirsiniz.

Daha Fazlası.
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Sosyal Medya Hizmeti Alacağınız Sitenin Seçilmesi

İnternet ortamında her türlü hizmet kolunda dolandırıcılar bulunmakta ve bu özellikle Youtube abone kasma hizmeti sunduğunu iddia eden sitelerde çok daha fazla çünkü alışverişi yapılan şey tamamen sanal. Hal böyle olunca bu konuda dolandırıcılık yapmak ve kişilerin kendilerini aklaması çok daha kolay. Bu yüzden bu tür hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç unsur bulunmakta. Ödeme Türü Youtube izlenme sayısı artırma vb. hizmetler sunan sitelerle iletişim kurduğunuzda size bir çok farklı ödeme seçeneğiyle geleceklerdir. Mümkünse sanal kartlarla çalışanlardan hizmet alın.Youtube izlenim artırma vaadi ile sizden kredi kartı şifrenizi veya numaranızı isteyenlere itibar etmeyin. Gizlilik Hizmet alacağınız Youtube abone artırma sitesini bir süre inceleyin. Gizliliğe ne kadar önem verdikleri hakkında detaylı bir bilgiye ulaşın. Vardığınız sonuç sizi tatmin ederse alış verişe devam edin. Kişilerin gizliliğine önem vermeyen sitelerden yapacağınız alış veriş itibarınız için kötü sonuçlar doğurabilir, aynı zamanda sitenin müşteri mahremiyetini koruması bir profesyonellik göstergesidir. Profesyonel çalışmayan sitelerce aldatılmamak için bu hususta dikkatli olun. Web Sitesi Bazı girişimciler kendilerine ait web siteleriyle çalışırken, bazıları forumlarda sohbet arasında Youtube abone artırma işi yaptıklarını söyler, reklamlarını bu tür forumlarda yaparlar. Oysa web sitesiz çalışan bu insanlara güvenmeyen insanların sayısı azımsanamaz. Mutlaka web sitesine sahip bir girişimciyle çalışmanız gerekir.

Read more
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Youtube'da Popüler Olmak

Sosyal medya mecralarını kullanan ve olayları takip eden hemen hemen herkesin hayali Youtube İzlenim ve abonesi fazla olan bir kanal sahibi olmaktır. Önceden insanlara tanınma fırsatı veren şey samimiyetleri ve yetenekleri değil, dış görünüşeriyken, bu durum Youtube'un açtığı kapılar sayesinde tersine döndü. Youtube iyi içerikler üreten, yetenekli insanlara tanınma fırsatı sundu, böylece insanlar Youtube'ı gelir kaynağı olarak görmeye başladı. Youtube'da popülarite genelde abone sayısıyla paraleldir. Youtube Abone Artırma Youtube abone ve Youtube izlenme sayısı artırma için genel kuralları iyi içerikler üretmek, samimi ve eğlenceli olmak, ışık ses ve çekim kalitesi yüksek videolar yapmak ve kanalı güncel tutmak diyebiliriz fakat tamamen sıfırdan başlayanlar için bu kurallara uymak genelde yeterli olmaz. Bu durumda, Youtube abone kasma sizin için bir seçenektir. Arama sonuçlarında geriye düşmenizi engelleyecek kadar abone satın alabilir, sonrasında yaptığınız iş gerçekten kaliteliyse Youtube İzlenim Artırma İnsanlar daha önce görmediği şeyleri izlemeye ve onları takip etmeye daha eğilimlidirler, bu yüzden popüler formatlardan daha farklı bir şey yapmak, bir popüler formatın başlatıcısı olmak veya popüler bir format üzerinde hiç yapılmamış bir şey yapmak izlenimlerinizi artırabilir. Aynı zamanda ilgi çekici başlıklar yaratarak videonuzu görenlerin tıklamalarını da sağlayabilirsiniz. Ya da Abone-izlenim ilişkisini kullanabilir ve Youtube abone artırma ile yüksek izlenimlere ulaşabilirsiniz.

Read more
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Youtube'dan Para Kazanmak

Youtubeda Youtube İzlenim sayınızla paralel olarak para kazanmaya başlarsınız. Youtube'dan para kazanmak için insanların izlemek isteyeceği, daha önce yapılmamış içerikler üretmeniz gerekir. Size uygun içeriği bulduktan ve ilk videonuzu Youtube'a yükledikten sonra Youtube ortağı olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube ortağı olarak Google'ın videolarınıza Overlay veya TrueView reklamlar koymasına izin verirsiniz. Youtube İzlenmesi Ve Kazanç Paralelliği Youtube kazanç sistemi şu şekildedir; Google reklamveren ile anlaşır ve Youtube ortağı olan kanalların videolarında reklamı yayınlatır. Amaç daha fazla insanın reklamı görmesidir. Yani Youtube izlenimi fazla olan youtuberlar daha fazla kazanç elde eder. İzlenme sayısı Youtube abone sayısıyla ilişkilidir. Youtube abone sayısı ne kadar fazlaysa, kalıcı izlenim de o kadar fazladır. Yani kalıcı Youtube izlenme sayısı arttırma için Youtube abone artırma gereklidir. Youtube Abone Ve İzlenme Nasıl Artırılır ? Her ne kadar herhangi bir yatırım gerektirmediği düşünülse de youtuberlık işi de her iş gibi yatırım gerektirir. Bugün bildiğimiz kaliteli Youtube kanalları ekipmanların yanı sıra izlenim ve abonelerini artırmak için bu işe başlarken Youtube abone kasma ile başlarlar. Cüzi miktarlarda paralar ödeyerek insanların adlarını duymasına yetecek kadar abone ve izlenimi satın alırlar. Abone ve izlenimi artan kanallar insanların karşılarına daha fazla çıkmaya başlar, böylece iyi içerikler üreten kanallar gerçek ve sürekli izleyicilerini kazanırlar.

Read more
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Sosyal Medya Hizmeti

Son günlerde Youtube abone kasma hizmeti sunan bir çok site çıkıyor karşımıza. Artık dijital çağda yaşıyoruz ve sosyal medya kimliklerimiz, yani oradaki paylaşımlarımız, fotoğraf ve beğenilerimiz gerçek hayattaki bizleri temsil ediyor. Günümüzde mühendislik, doktorluk, öğretmenlik gibi mesleklerin yanına bir yenisi eklendi; sosyal medya uzmanlığı. Her şeyin aslında yavaş yavaş sanallıktan çıkarak gerçek hayata adapte olmaya başladığı son yıllarda, sosyal medya üzerinden tüketicinin nabzını ölçen ve strateji belirleyen uzmanların olması da gayet mantıklı. Özellikle size yeterince iyi olduğunuz takdirde bir servet kazanmanın yolunu açan Youtube sosyal medya kullanıcılarının en çok tercih ettiği mecralardan. Sosyal Medya Hizmeti Nedir ? Sosyal medya hizmeti sağlamak, pek çok farklı yönden düşünülebilir. Sosyal medya uzmanları strateji çizerek, içerik editörleri içerik üreterek bu hizmeti sunabilirler. Fakat bir başka hizmet kolu da Youtube izleniminizi artıran web siteleridir. Bu siteler sadece Youtube izlenme sayısı artırmakla kalmaz, belirli bir para karşılığında size Youtube abone artırma hizmeti de sunarlar. Nasıl Kullanılır ? Sosyal medya hizmeti veren bir çok site mevcut. Bunlardan seçiminize ait olana ulaşıyor ve talebinizi belirliyorsunuz. Örneğin; Youtube abone sayınızı artırmak istiyorsunuz. Bu talebinizi, miktar ile birlikte hizmeti sunana belirtiyorsunuz. O da sizin istekleriniz doğrultusunda bir fiyat belirliyor. Eft veya sitenin size sunduğu başka yollarla ücreti aktarabiliyorsunuz.

Read more
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Youtube'dan Zengin Olmak

Youtube'dan zengin olmak her ne kadar içi boş gibi gözükse de yurt dışında sırf Youtube'da iş yapabilmek için oluşan şirket ve ajanslar ortaya çıkmaya başladı ve Youtube'da popüler olmak isteyenler için çalışan bir çok Youtube Abone Kasma sitesi de ortaya çıktı. Son bir kaç yıldır ülkemizde de bulunan bu şirketlerin gelir elde ettiği tek mecra Youtube. Yani Youtube, bir ek gelir olmaktan çıkarak, gerçek bir iş olmaya başladı. Önceden bu tarz girişimciler daha çok Facebook için çalışırken, şimdilerde Youtube daha ön planda çünkü markalaşmanın en önemli parçalarından biri artık Youtube. Nasıl Başlamalı? Bir işe başladığın anda o işin tutması imkansıza çok yakındır. Yani her iş gibi bu işe de yıllarca emek vermek gerekir. Youtube izleniminizi artırmak için kaliteli içerikler üretmeli ve profesyonel çalışmalısınız. Var olan Youtube abonelerinizi elinizde tutmak ve çoğaltmak için güncel olarak video yüklemelisiniz. Ayrıca Youtube abone artırma hizmeti sunan bir çok site bulunmakta. Başlangıçta abone satın alabilir, daha sonra üzerine katarak devam edebilirsiniz. Nasıl Çalışır? Youtube üzerinden kazanç sağlama, Youtube ortaklığı adlı bir sistemle çalışmaktadır. Youtube ortağı olduğunuzda Google'ın videolarınıza Overlay veya TrueView reklamlar koymasına izin verirsiniz. Reklamların ne kadar fazla insana ulaşmasını sağlarsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Yani Youtube izlenme sayısı artırma ile bir başlangıç yapabilirsiniz.

Read more
 • By: Admin
 • Feb 01, 2017

Beğeni Satın Almak İçin Sebepler

Çok önemli bir mecra haline gelen Youtube'a her gün binlerce yeni kullanıcı ekleniyor ve girişimciler Youtube'da popüler olmak isteyenlere beğeni, Youtube abone kasma ve izlenim artırma hizmeti sunuyorlar.Kullanıcılar ister izleyici, ister yayımcı, isterlerse her ikisi birden olabiliyorlar. Bu işten tonla para kazanan insanların var olduğunu düşünürsek, bu insanları örnek alanlara bazı hizmetler sunan girişimcilerin de varlığı azımsanamaz. Neden Rağvet Görüyor ? İki çeşit kullanıcı bulunmakta. Bir tanesi Ünlü olmak için video çekerken, diğeri tanınmayı bu işin bir getirisi olarak görür, asıl amacı para kazanmaktır. Her iki grup da Youtube abone sayılarının artmasını ve Youtube izlenimlerinin olmasını amaçlar ve bu hizmeti onlara sunan girişimcilere para yatırırlar. Bu konuda hizmet veren bir çok website de Youtube izlenme sayısı artırma konusunda da çalışmakta. Beğeni satın almanın bir diğer sebebi ise amaca daha hızlı ulaşmak. Kullanıcılar, sıfırdan başlamaktansa bin aboneyle başlamayı tercih ediyor. Yeni başlayan ve adı hiç duyulmayan bir kanal her ne kadar inanılmaz içerikler de üretse bin aboneye ulaşması yıllar süren emeğin ve çalışmanın sonucu oluyor. Beğeni Satın Almak Mantıklı Mı ? Daha fazla beğeni, izlenim ve aboneye sahip olan kanalların, aynı içeriği üreten diğer kanallara nazaran arama sonucunda daha üstte çıktığını göz önünde bulundurursak, Youtube abone artırmaya para yatırmak mantıklı bir hamle gibi gözüküyor.

Read more